«Інновації "Ти як?"»


24 червня відбувся День спільнодії «Інновації "Ти як?"», присвячений обміну досвідом та кращими практиками впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» на рівні громад,   яка спрямована на розвиток культури піклування про ментальне здоров’я та створення якісної системи психосоціальної підтримки для всіх громадян.

У заході взяли участь представники Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, а також фахівці соціальної сфери, освіти, культури, охорони здоров’я та ветеранської політики з різних районів столиці. А саме:


– Центру ментального здоров’я «Повернення» (КНП "Київська міська клінічна лікарня 4" )
– Центр комплексної реабілітації Солом'янського району міста Києва
– Центру психологічної допомоги «Ресурс» при Маріупольському державному університеті
– Центр Життєстійкості Солом'янського району м. Київ
– Бібліотеки сімейного читання імені Ігоря Шамо

Директорка Центральної бібліотеки імені Григорія Сковороди – Щербина Іванна Юріївна  ознайомила присутніх з діючими ініціативами та послугами, спрямованими на підтримку ментального здоров’я відвідувачів.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено розвитку партнерської взаємодії між установами, створенню доступної мережі послуг підтримки, обміну успішними практиками та формуванню людиноцентричного підходу, де кожен може отримати необхідну допомогу та відчути турботу.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу за змістовний діалог, обмін досвідом і спільну роботу заради зміцнення ментального здоров’я наших громад. 💚



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

"Незалежність в кожному серці"

"Що буває, коли книжка оживає"

"Веселий струмочок"